Dětský koutek

Sjízdná 5554/2a, 722 00 Ostrava - Třebovice

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 13:00 - 19:00
Sobota - Neděle 10:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 775 364 368

E-mail: ostrava@koutek-kuk.com

Jméno zástupce:
Lenka Nováčková

Dětský koutek

Některé dětské koutky zanikají, jiné přibývají, rozrůstají se a zdokonalují. Jedním z těch, kterým se daří, je Pohádkový koutek KUK.

Výtvarný návrh pro oba hlídací dětské koutky připravil přední ostravský designér, bývalý šéf Národního divadla moravskoslezského, Alexandr Babraj. Na veselé obrázky na zdi, které vytvářejí iluzi pohádkového světa, byly použity zdravotně nezávadné a ekologické barvy.Vybavení koutku je zhotoveno z přírodních materiálů. Děti nejvíce láká domeček, skluzavka nebo minikuchyňka. Součástí výbavy je také stolek na malování, dětský koberec, velká podložka na hraní Skákací panák a spousty dalších hraček, které jsou mnohým zdejším návštěvníkům vzácné.

Vstup povolen od tří let.

Koutek je určen dětem ve věku od tří do deseti let. Pro zajištění bezpečí a poskytnutí patřičné péče může za zamčenými pohádkovými dveřmi pobývat maximálně osm dětí při jedné obsluze. Pokud se mezi nimi najde tvor divočejší povahy, může obsluha zastavit přijímání dalších dětí, aby se mohla dostatečně věnovat tomu, kdo to nejvíce potřebuje. Rodiče jsou pomocí mobilního telefonu s personálem neustále ve spojení, a tak se nemusí bát ani o své lítostivé a nesmělé drobečky.V pohádkovém koutku mají službu především studentky zdravotnických nebo pedagogických škol, které také prošly kurzem první pomoci.

Zábava je nenápadně řízena

Děti si volně hrají a obsluha, která si zde v mnoha případech plní odbornou praxi, je dětem neustále k dispozici. Motivuje je, čte pohádky, pomáhá skládat puzzle a také dbá na pitný režim, protože zakoupené pití je dítěti neustále k dispozici. Specialitou zdejšího prostoru, který je uzavřený a zdmi oddělený od prostředí nákupního centra, je web kamera, snímající dění v koutku. Vedení koutku tímto způsobem monitoruje, jak zaměstnanci o děti pečují.

Maximální počet dětí: cca 8 na jednu obsluhu
Doporučená doba pobytu: 3 hodiny
Věk: Od 3 do 10 let

Ceník:

  • 10-60 min.     59,- Kč
  • 61-90 min.     89,- Kč
  • 91-120 min.   119,- Kč
  • 121-150 min. 149,- Kč
  • 151-180 min. 179,- Kč

Výhody:

  • Kvalifikovaný personál, na který je telefonické spojení.
  • Koutek není přeplněn dětmi.
  • Děti nejsou ponechány pouze samy sobě.
  • Přijatelné ceny.
  • Toaleta uvnitř koutku, děti nemusí vycházet ven .
 

Zpět na kategorii

Další obchody Dárky, děti

Otevírací doba

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00
Otevírací doba
Tesco

Tesco

6:00 – 22:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00
od 21:00 platba u okénka

Navštivte naše další obchodní centra 

Nahoru