Electroworld

Sjízdná 5554/2a, 722 00 Ostrava - Třebovice

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: +420 210 012 444

Jméno zástupce:
Martina Vavrečková

Služby obchodu

Electroworld

Electro World je jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů.

Na tuzemský trh jsme vstoupili v roce 2002, kdy byla otevřena naše první velkoformátová prodejna v pražské Metropoli Zličín. Od té doby se naše síť provozoven rozrostla na aktuálních 39 kamenných prodejen napříč celou Českou republikou. Úspěšně také provozujeme internetový obchod.

Kromě široké nabídky spotřební elektroniky nabízíme bohatý sortiment elektroproduktů pro dům, zahradu a volný čas. Dále se zaměřujeme na pestrou nabídku smart technologií a jejich praktickou ukázku v kamenných prodejnách.

Od roku 2015 nabízíme našim zákazníkům členství ve Věrnostním klubu, které přináší řadu zajímavých benefitů, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. K již zavedeným benefitům patří sbírání bodů z každého nákupu, archivace účtenek, reklamace velkých spotřebičů z pohodlí domova nebo okamžitá výměna produktu do 1 000 Kč. Každý držitel Věrnostní karty také může využít nabídku zajímavých slev u vybraných produktů napříč všemi kategoriemi.

Věrnostní kartu není třeba nosit stále u sebe. Stačí si stáhnout aplikaci Electro World Smart App z App Store nebo Google Play. Pohodlně v ní lze spravovat zákaznický účet, sledovat historii objednávek či stav bodů na Věrnostní kartě, provádět reklamace, skenovat čárové kódy a také platit prostřednictvím služeb Google Pay a Apple Pay.

Přijďte navštívit naši prodejnu, kde se vám bude věnovat odborný personál, vždy připravený ochotně poradit s výběrem správného zboží nebo doporučit další příslušenství či služby. Těšíme se na vás!

Zpět na kategorii

Další obchody Elektronika, telefony

Otevírací doba

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00
Otevírací doba
Tesco

Tesco

6:00 – 22:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00
od 21:00 platba u okénka

Navštivte naše další obchodní centra 

Nahoru