Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Hypermarket Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00
 

Obchodní centrum Galerie
Sjízdná 5554/2a, Ostrava

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pondělí, 25. 6. 2018 a svátek má Ivan

Přeskočit navigaci

facebook oc Galerie e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Potraviny, delikatesy » Bačovské syry

Bačovské syry

Sjízdná 5554/2a, 722 00 Ostrava - Třebovice

Kontakty a služby obchodu

Jsme výrobce a prodejce tradičních krajových specialit a čerstvých farmářských produktů, které prodáváme pod značkou Gazda. Za vznikem našich výrobků stojí úcta k přírodě, dobrému jídlu, a k tradicím a lidem, kteří si je předávají z generace na generaci.  
Věříme, že jídlo má chutnat, a že jen čerstvé produkty bez zbytečných přísad a konzervantů, mohou být opravdu dobré. Proto u nás nenajdete výrobky s dlouhým datem spotřeby. Jsme ale přesvědčeni, že právě díky tomu vám můžeme nabídnout chuť a kvalitu, kterou spotřebitelé zaručeně ocení.
Zachováním tradičních postupů výroby máme možnost nabízet výrobky, jak je vyráběly generace před námi. Současně však velice dbáme na stávající hygienické standardy a bezpečnost.  V dnešní přetechnizované a  uspěchané době jsou často výrobní postupy šizeny a urychlovány. Našim výrobkům je dopřán veškerý čas, který potřebují. Přidáme-li ještě kvalitní lokální suroviny, a hrdost a úsilí lidí, kteří své práci rozumí, skvělý výsledek je zaručen.
Obstaráváním a konzumací potravy trávíme důležitou část života. Kvalita jídla ovlivňuje nejen naše fyzické zdraví, ale i myšlení a celý život.  Jsme přesvědčeni,  že jídlo musí chutnat, aby prospívalo našemu tělu  a udržovalo nás v psychické pohodě. A jsme moc rádi, že právě takové výrobky můžeme svým zákazníkům nabídnout.

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 9:00 - 20:00, Sobota: 8:00 - 20:00, Neděle: 9:00 - 19:00

Kontakt

Telefon:
734 482 011

E-mail:
info@bacovskesyry.eu

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.bacovskesyry.eu/

Další obchody Potraviny, delikatesy


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu. Pro odhlášení zadejte svůj email a klikněte na tlačítko odhlásit.

Sečtěte a zaokrouhlete (49.7 + 0.8) *
Nahoru